Vairāk ne vienmēr ir labāk un ērtāk. Cik bieži mēs gatavojam uz visiem 4 standarta sildvirsmas degļiem? Visbiežāk par to pat neaizdomājamies. Tāpēc arvien populārākas kļūst sildvirsmas ar diviem degļiem, kuras tiek dēvētas arī par „domino”.

Domino divvietīgās sildvirsmas | iebūvējamās Šeit ir 13 preces.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 13 vienības
Rādīt 1 - 12 of 13 vienības

Allenzi ir plašs divvietīgo sildvirsmu piedāvājums. Kompaktās un mazākām virtuvēm ideāli piemērotās divvietīgās gāzes, elektriskās un indukcijas sildvirsmas ļauj ietaupīt vietu, bet saglabāt kvalitāti.

Allenzi sildvirsmām ar diviem sildelementiem dizainu ir radījuši itāļi, bet iekšā ir vācu elektronika. Tāpēc sildvirsmas ir ne tikai skaistas ar savu klasisko dizainu, bet arī ilgi kalpo un tām ir vienkārša vadība.

Viegli uzstādāmajām divu degļu Allenzi sildvirsmām ir augsta kvalitāte, bet joprojām saprātīga cena. Lieliski iederas lielākajā daļā virtuvju un kalpos jums daudzus gadus. Visas Allenzi domino virtuves sildvirsmas arī piegādājam bez maksas 1–2 darba dienu laikā. Kad esat izvēlējušies sev sildvirsmu, varat maksāt piegādes brīdī vai sildvirsmu iegādāties līzingā.

Ja jums ir kādi jautājumi par Allenzi divvietīgajām sildvirsmām, sazinieties ar mums – Borvus.lv vietnē ir dota kontaktinformācija, un mēs pa tālruni vai e-pastu vienmēr centīsimies palīdzēt jums ātri atrast vislabāko sildvirsmas variantu, kas ietaupīs jūsu laiku un naudu.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos