Zvans
Rakstiet uz
>>Indukcijas pannas

Indukcijas pannas

Lietās Lotan indukcijas pannas ir vienas no labākajām pasaulē un tiek izmantotas profesionālās virtuvēs un gardēžu mājās. 

Augstas kvalitātes lietās pannas ir piemērotas indukcijas virsmām. Gatavojiet ēdienu ērti – ar Vācijā ražotām Lotan pannām, kas paredzētas indukcijas plītīm. Mūsu interneta veikalā pērciet vislabākās kvalitātes pannas, kas...

Lietās Lotan indukcijas pannas ir vienas no labākajām pasaulē un tiek izmantotas profesionālās virtuvēs un gardēžu mājās. 

Augstas kvalitātes lietās pannas ir piemērotas indukcijas virsmām. Gatavojiet ēdienu ērti – ar Vācijā ražotām Lotan pannām, kas paredzētas indukcijas plītīm. Mūsu interneta veikalā pērciet vislabākās kvalitātes pannas, kas paredzētas indukcijas plītīm.

Kārtot pēc
Preču filtra veidošana
Cena
Gamintojai

 Šis produkts vairs nav pieejams

Drošais Lotan® indukcijas pannu pārklājums sastāv no daudziem slāņiem: Lietais alumīnijs apstrādāts ar abrazīvu strūklu – lietā alumīnija apstrāde ar abrazīvu strūklu nodrošina korpusa un pārklājuma slāņa kvalitatīvu adhēziju.  Titāna oksīda slānis – gandrīz tikpat ciets kā dimants, tas droši pasargā no skrāpējumiem.  Pretkorozijas slānis – optimāli pasargā pārklājuma virsējos slāņus no agresīviem mazgāšanas līdzekļiem un skābēm.  Cietais slānis ar minerālu daļiņām – nodrošina ilgtermiņa izturību pret noberšanos.  Pretpiedeguma slānis – pēdējais pretpiedeguma pārklājuma slānis Lotan®  ar antibakteriālu efektu. Lotan indukcijas plīts virsmām ir īpaša apakša, kas ļoti augstā kvalitātē un efektīvi sadala siltumu visā pannā.
Ātra piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.
Operatīva palīdzība pa telefonu
7 dienas nedēļā 8.00– 18.00.
Dažādi norēķināšanās veidi
Ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā piegādes laikā