Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Lāzera epilators Beurer LAS50
279,00 €
259,00 €
Jūs ietaupāt 20,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Lāzera epilators Beurer LAS50

Beurer LAS50 ir pats kompaktākais, taču tajā pašā laikā arī viens no efektīvākajiem lāzeriem ilglaicīgai matiņu noņemšanai. Tā konstrukcijas dēļ tas ir ideāli piemērots tādām jutīgām ķermeņa vietām kā sejai (vaigiem, virslūpai un citām vietām), padusēm, bikini zonai u. c. Svarīgākā priekšrocība ir ātri sasniedzams ilglaicīgs rezultāts. Tas ir daudz vienkāršāk un pat lētāk nekā veikt procedūras specializētajās klīnikās. Ja tikai jūsu āda nav ļoti tumša un jūs vēlaties ilglaicīgi atbrīvoties no matiņiem ar lāzera palīdzību, Beurer LAS50 vairumā gadījumu ir vienlaikus ērtākā un kvalitatīvākā izvēle jūsu skaistuma kopšanai.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Lāzera epilators Beurer LAS50
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Modelis
Beurer LAS50
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Augstums
22.5
Platums
13.4
Instrukcija
Ir
Krāsa
Balts
Garums
22
Instrukcija
+
Piegādes izmaksas
-
Izcelsmes valsts
Vācija
Regulējama procedūru ātruma kontrole
Ir
Klīniski pārbaudīta procedūru efektivitāte
Akumulatora izmantošanas laiks
15 minūtes
Intensitātes līmeņu skaits
3
Darbības laiks
250 impulsi (15 minūšu)
Uzlādes laiks
120 min
Maksimāla pielietojuma efektivitāte
20 J cm2
Ierīces tips
Lāzers

Beurer lāzera sejas matiņiem efektivitāte un drošība ir apstiprināta ar klīniskiem pētījumiem. Vairums dermatologu tāpat rekomendē šīs procedūras. Tāpēc Beurer lāzerus jau ir iecienījuši kosmetoloģijas kabineti visā Eiropā, kā arī meitenes mājās. Lāzeru izmantot ir ļoti vienkārši un droši, tam nav nepieciešamas īpašas zināšanas vai prasmes. Protams, vienmēr ir jāizlasa instrukcija un jāvelta laiks sev.

Atšķirībā no daudziem citiem tirgū pieejamiem lāzeriem, šim Beurer LAS50 ir pat 20 J/cm² jauda (tas ir ļoti daudz arī pēc mūsu saprašanas, tā ir maksimāli droša robeža, kuru var izmantot bez liela riska). Beurer LAS50 tāpat ir drošības sistēma un ādas toņa noteikšanas sensors, lai nodrošinātu vēl lielāku drošību.

Atkarībā no jūsu ādas jutīguma jūs varat viegli noteikt lāzera stiprumu, izvēloties no 3 līmeņiem.

Klīniskie pētījumi rāda, ka jau pēc pirmajām matiņu noņemšanas procedūrām ar lāzeru ir redzams liels efekts. Runājot skaitļos tas būtu tā, ka 61 % no matiņiem „aizmieg” jau pēc pirmās procedūras, bet pēc otrās procedūras šis rādītājs vidēji sasniedz 70 %. Tātad, lai gan tiecoties pēc maksimālā rezultāta un pilnīgas matiņu neaugšanas vajadzēs testa procedūras, jau pēc pirmajām pāris reizēm jutīsiet acīmredzamu efektu, kurš ļaus priecāties par rezultātu un turpmāk tiekties pēc nospraustā mērķa.

Nav atsauksmju